مدیانا ویس

جایگزین مدرن تلفن فیزیکی، ویپ و سانترال

با 5% هزینه راهکارهای قدیمی! صاحب خط تلفن ثابت مجازی، منوی صوتی و امکانات جذب مشتری شوید.
با کمک مدیانا ویس، بدون نیاز به خط مخابرات، تماس مشتریانتان را روی موبایل دریافت کنید

dash

چرا مدیانا ویس؟

راه اندازی یک روزه

ارائه شماره تلفن ثابت

بدون سخت افزار

هزینه پایین

دایورت به موبایل

بی نیاز به اینترنت

دریافت دمو

برای دریافت دمو کافی‌ست اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.


  امکانات پنل مدیانا ویس

  بازاریابی تلفنی

  خط تلفن ثابت

  منوی صوتی تلفن

  تماس ورودی خروجی

  30 تماس همزمان

  instant-setup-easy-scalability

  امکان ضبط مکالمه

  تعریف داخلی

  تعریف ساعت کاری

  دایورت به موبایل

  امتیازدهی

  تعرفه مدیانا ویس

  جهت خرید خط ثابت اختصاصی مبلغ (500 هزار تومان) به صورت یکبار پرداخت به تعرفه سرویس افزوده خواهد شد.

  پکیج پایه

  220
  هزارتومان/ ماهانه

  پکیج استاندارد

  330
  هزارتومان/ ماهانه

  پکیج حرفه‌ای

  440
  هزارتومان/ ماهانه

  سوالات متداول

  داشتن تلفن ثابت، کسب و کار شما را برای مشتریانتان معتبر جلوه می دهد، حالا فرض کنید در آغاز تماس، یک منوی صوتی برای مشتری پخش شود که به او می گوید برای سوال در مورد سفارش گذاری عدد یک و برای پیگیری سفارش دو را فشار دهید؛ مانند تلفن شرکت های معتبر و با سابقه.
  با خرید خط مجازی و سرویس مدیانا ویس، بدون نیاز به خط مخابرات، تماس مشتریان را بر روی موبایل خود دریافت کنید.
  خطوط تلفن ثابت، همانطور که از نامشان مشخص است محدود به مکان ونیازمند محیط ثابت است. در مقابل خطوط ثابت، امروزه خطوط مجازی قرار دارند. این خطوط با فراهم کردن بستر تماس بر سرویس مدیانا ویس امکان برقراری ارتباط را در هر نقطه ای و به صورت نامحدود فراهم می کند. عدم نیاز به محیط کار فیزیکی، سخت افزارهای گران، از مهم ترین مزایای مدیانا ویس در مقابل سرویس های آنالوگ، ویپ و… است.

  بزرگترین عاملی که بین هزینه ی مدیانا ویس و تلفن ثابت اختلاف ایجاد می کند، عدم نیاز سرویس ابری به سخت افزار است. اگر قصد دارید به تازگی دفتر کار خود را راه اندازی کنید و با کمبود بودجه مواجه هستید، با مدیانا ویس بدون نیاز به پرداخت هزینه سخت افزار یا تجهیزات می توانید خطوط خود را راه اندازی کنید.

  عدم نیاز به سخت افزار یکی از راه های سرعت بخشیدن به سیستم پاسخگویی و راه اندازی آن است. برای راه اندازی این دسته از خطوط نیازی به کابل کشی و یا سخت افزار نیست؛ در نتیجه این دسته از خطوط به سرعت راه اندازی می شوند و در مقایسه با خطوط ثابت از هزینه پایین تری برخوردار هستند. توجه داشته باشید که جدا از خرید تجهیزات و سخت افزارها که یک بار اتفاق می افتد، خرابی، ارتقا و بروزرسانی و نگهداری از هزینه های جانبی خطوط ثابت است. برقراری تماس بر بستر اینترنت تنها هزینه شارژ اینترنت را به همراه خواهد داشت و نیازی به پرداخت بر اساس دقیقه مانند تلفن ثابت را نخواهد داشت.

  در صورتی که کارکنان شما دورکار باشند یا در ساعات خارج از کار می توانید بدون نیاز به حضور در دفتر کار با مشتریان خود از طریق تماس در ارتباط باشید. با مدیانا ویس هیچ یک از تماس های کسب و کار شما بی پاسخ نخواهد ماند. می خواهید در کل کشور شعب متفاوت داشته باشید؟! برای داشتن شعب مختلف نیازی به اجاره دفتر نیست. با دریافتمدیانا ویس و پیش شماره شهر مورد نظر می توانید دفترکاری مجازی داشته باشید.

  یکی از مهم ترین نکات مدیانا ویس، مادام العمر بودن خطوط است. با این سرویس در صورت جا به جایی خطوط شما تغییر نمی کند و مشتریان خود را با جابه جایی محیط کسب و کار خود از دست نخواهید داد. قابلیت پاسخگویی به تماس های بی شمار یکی از امکانات ویژه مدیانا ویس است. با این روش مشتریان پشت خطوط اشغال نخواهند ماند و می توان از پاسخگویی به تمامی تماس ها اطمینان حاصل کرد. پایداری، کیفیت صدای بالا و عدم قطعی از ویژگی های مدیانا ویس در مقایسه با تلفن های ثابت است.

  مدیانا ویس یک سرویس مرکز تلفن Cloud PBX و سیستم تلفن میزبان است. این سرویس از طریق یک شبکه IP مبتنی بر ابر و کاملا در بستر اینترنت در اختیار کاربران خود قرار می گیرد.

  مرکز مدیانا ویس به روی یک دیتا سنتر، میزبانی می شود و خدمات و امکانات آن تحت بستر اینترنت در دسترس قرار می گیرد. در واقع می توان گفت که مرکز مدیانا ویس همان تلفن ابری است و بدون توجه به موقعیت جغرافیای شما امکان برقراری مکالمه را بر بستر اینترنت فراهم می کند.

  همانطور که پیش تر به آن اشاره کردیم مرکز مدیانا ویس به روی یک دیتا سنتر، میزبانی می شود و خدمات و امکانات آن تحت بستر اینترنت در دسترس قرار می گیرد. در واقع می توان گفت که مرکز مدیانا ویس همان تلفن ابری است و بدون توجه به موقعیت جغرافیای شما امکان برقراری مکالمه را بر بستر اینترنت فراهم می کند.